wtorek, 18 czerwcaTwój portal finansowy!
Shadow

Wonga – szybkie pożyczki

Jedną z bardziej popularnych firm pożyczkowych w naszym kraju jest Wonga. A wszystko dlatego, że ma ona w swojej ofercie pożyczki, które są jedną z najlepszych propozycji na polskim rynku pożyczkowym.

Wonga oferuje swoim klientom zarówno pożyczki krótkoterminowe, jak i ratalne. Dzięki temu, możemy w tej firmie pożyczyć nawet 20 000 zł na okres 60 miesięcy. Dzięki temu, nasze miesięczne raty nie są zbyt wysokie i nie obciążają one za bardzo domowego budżetu. Innym atutem firmy Wonga jest fakt, że pożyczenie pieniędzy jest tu łatwe i szybkie. Nie ma tu zbędnych dokumentów, nie ma poręczyciela itp. Cała procedura odbywa się za pośrednictwem sieci internetowej, więc możemy dostać pieniądze bez wychodzenia z domu.

Jak więc dostać pożyczkę w Wonga? Po pierwsze na stronie firmy musimy podać nasze dane z dowodu osobistego, numer konta bankowego i numer telefonu komórkowego. Następnie aby zweryfikować dane, przesyłamy 10 groszy z naszego rachunku na konto firmy Wonga. Po weryfikacji danych, podajemy jaką kwotę chcemy pożyczyć a także okres w jakim pieniądze zwrócimy. Firma błyskawicznie rozpatruje nasz wniosek i informuje nas o decyzji. Jeśli jest ona pozytywna, to od razu wypłacane są pieniądze na nasze konto w banku.

Należy wspomnieć tu o promocyjnej pożyczce dla nowych klientów. Jeżeli składamy wniosek w Wonga po raz pierwszy i spłacimy pożyczkę w terminie, całkowity koszt zadłużenia to tylko 10 zł.

>> Skorzystaj z pożyczki w Wonga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *