czwartek, 30 majaTwój portal finansowy!
Shadow

Pożyczka w Ratkomat.pl – Kupony rabatowe za złożenie wniosku

Każdy z nas uwielbia okazje i kupony rabatowe. Dzięki nim, w naszym domowym budżecie pozostaje więcej pieniędzy, które możemy wykorzystać na różnego rodzaju wydatki. Jeżeli więc jakaś firma oferuje nam różnego rodzaju kupony rabatowe czy talony, chętnie z jej propozycji korzystamy. Ostatnimi czasy kupony możemy uzyskać, korzystając z oferty firmy pożyczkowej Ratkomat.pl

Co proponuje nam firma Ratkomat.pl?

Ratkomat jest firmą pożyczkową, oferującą pożyczki przez Internet. Nie są to powszechne chwilówki, które musimy oddać po 30-45 dniach, tylko pożyczki, których spłatę możemy rozłożyć nawet na 24 miesiące. Dzięki temu, nasze miesięczne wydatki które musimy przeznaczyć na spłatę zadłużenia, nie obciążają bardzo domowego budżetu. Stosunkowo wysoka jest też kwota, o jaką możemy wnioskować, gdyż może to być nawet 10 000 zł. Trzeba przyznać, że jak na firmy pozabankowe jest to kwota wysoka.

Z oferty Ratkomatu może skorzystać każdy, kto ma ukończone 20 lat a nie przekroczył jeszcze 80 lat. Musimy mieć też stałe dochody np. z tytułu pracy czy emerytury. By uzyskać pieniądze, możemy usiąść sobie wygodnie na kanapie, gdyż większość czynności związanych z pożyczką wykonujemy online. Na pierwszym etapie, musimy się oczywiście zarejestrować, podając dane znajdujące się w naszym dowodzie osobistym. W kolejnym etapie, wnioskujemy już o pożyczkę. Podajemy ile chcemy pożyczyć i po jakim czasie zadłużenie spłacimy. Gdy Ratkomat nasz wniosek otrzyma, od razy przystępuje do jego rozpatrzenia. Decyzję szybko otrzymujemy na naszego maila. Jeżeli jest ona pozytywna, w załączniku do wiadomości dostaniemy także harmonogram spłaty i umowę pożyczki, z którą na spokojnie możemy się zapoznać. Z oryginałem umowy przyjedzie do nas specjalny kurier (nie musimy za to nic płacić). Potwierdzi on podane w czasie rejestracji dane osobowe, a także poprosi nas o podpisanie umowy pożyczki. Jeden egzemplarz będzie dla nas, a drugi zabierze on do firmy. Gdy Ratkomat otrzyma naszą podpisaną umowę, wypłaci ona na podane w czasie rejestracji konto bankowe pieniądze, które będziemy mogli przeznaczyć na dowolny cel. Jeżeli nie mamy konta w banku, firma wyśle nam czek GIRO, który możemy zrealizować na dowolnej Poczcie. Firma nie wymaga od swoich klientów zabezpieczenia pożyczki, jednakże sprawdza ich w dostępnych rejestrach dłużników.
Jak więc widać, oferta pożyczkowa Ratkomat jest dosyć atrakcyjna, zwłaszcza jeśli chodzi o kwotę jaką możemy pożyczyć, a także o możliwość rozłożenia spłaty na dłuższy okres czasu.

Jak uzyskać kupony rabatowe w Ratkomat

Dla wszystkich osób, które zdecydują się na złożenie wniosku kredytowego, Ratkomat ma specjalną ofertę. Możemy w niej uzyskać kupony rabatowe, dzięki którym za nasze zakupy zapłacimy mniej. Dzięki promocji, możemy uzyskać nawet do 80% zniżki na zakupy w sklepach spożywczych, odzieżowych czy kosmetycznych. Co bardzo ważne z promocji mogą skorzystać także Ci, którzy nie dostaną w Ratkomat pożyczki!

Każdy kto chce skorzystać z promocji, powinien złożyć wniosek o pożyczkę w Rankomacie. Na ostatnim etapie procedury, możemy pobrać gazetkę kuponową, w której znajdują się szczegółowe informacje gdzie i w jaki sposób możemy skorzystać z promocji. Uzyskane kupony, możemy realizować min w sklepach Auchan, Media Markt, KFC, czy Sephora. Przypominamy, że kupony rabatowe uzyskają także te osoby, które nie dostaną w Ratkomat pożyczki.

Ratkomat nie określa do kiedy będzie trwała promocja. Można więc spodziewać się jej odwołania w każdej chwili. W związku z tym proponujemy jak najszybsze skorzystanie z oferty, by móc kupować taniej. Możemy za „jednym zamachem” uzyskać dobrą pożyczkę, a przy okazji obniżyć nasze wydatki w czasie naszych codziennych zakupów. A nawet jeżeli firma nie przyzna nam pożyczki, to kupony w dalszy ciągu będą dla nas dostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *