poniedziałek, 17 czerwcaTwój portal finansowy!
Shadow

Pożyczka do domu – lista firma pożyczkowych, które przyniosą Ci pieniądze do domu

Rozwój współczesnej technologii umożliwia nam wykonywanie wielu czynności bez wychodzenia z domu. Widać to chociażby na rynku pożyczkowym, gdzie działa wiele firm mających w swojej ofercie pożyczki online. Jednakże nie każdy dobrze wie jak poruszać się po sieci internetowej, a ponadto pożyczki online wymagają od nas posiadania konta w banku, na które zostaną przesłane pożyczone nam pieniądze. Jak się okazuje, wiele osób wciąż takowego konta nie posiada, więc mają one problem, gdy chcą uzyskać pożyczkę ratalną. Na całe szczęście, na naszym rynku pożyczkowym funkcjonuje kilka firm, które obsługują klientów w ich domach. To właśnie tam podpisuje się umowę pożyczki i następuje wypłata środków. Poniżej kilka takich firm.

Provident

Provident to jedna z pierwszych firm pożyczkowych, jakie pojawiły się na polskim rynku. Od kilkunastu już lat, udziela ona pożyczek domowych. Aby dostać pieniądze, przede wszystkim należy skontaktować się z firmą, albo za pośrednictwem emalia albo telefonu. Konsultant Provident oddzwoni do nas aby umówić się na spotkanie. Spotkania odbywają się w domu, gdzie przedstawiciel firmy sprawdzi naszą zdolność kredytową, a także odpowie na nurtujące nas pytania. Gotówka zostanie dostarczona do nas do domu po podpisaniu kompletu dokumentów. Także raty możemy spłacać bez wychodzenia z domu, gdyż przedstawiciel firmy zjawi się w umówionym terminie po odbiór gotówki. Provident oferuje także pożyczki online.

Optima

Optima to firma pożyczkowa, która umożliwia uzyskanie pożyczki w ramach obsługi domowej. Pierwszym krokiem do pożyczki, jest kontakt z przedstawicielem firmy – za pośrednictwem strony firmy lub przez infolinie. Zostaniemy umówieni z konsultantem, który odpowie na nasze pytania, przygotuje umowę pożyczki a także wypłaci nam pieniądze. Firma Optima oferuje nawet 20 000 zł na okres 4 lat.

Home Kredyt

Home Kredyt to firma pożyczkowa, oferująca swoim klientom pożyczki w maksymalnej wysokości 10 000 zł, z terminem spłaty do 36 miesięcy. Aby uzyskać pożyczkę, w pierwszym etapie należy wypełnić formularz, znajdujący się na stronie internetowej firmy. Przedstawiciel firmy oddzwania do wnioskodawcy by ocenić jego zdolność kredytową. Gdy decyzja jest pozytywna, do domu wnioskodawcy przyjeżdża przedstawiciel Home Kredyt by podpisać stosowne dokumenty i wypłacić gotówkę.

Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki to firma udzielająca pożyczek zarówno osobom fizycznym jak i firmom. Można w niej pożyczyć już od 600 zł, a spłatę zadłużenia rozłożyć na maksymalnie 52 tygodnie. W pierwszym etapie procedury, musimy skontaktować się z firmą, za pośrednictwem SMS-a, infolinii lub strony internetowej. Następnie następuje rozmowa telefoniczna z konsultantem, by ocenić naszą zdolność kredytową. Jeżeli wszystko jest w porządku, umówi się z nami przedstawiciel firmy, który przyjedzie do nas do domu by podpisać umowę pożyczki i wypłacić nam gotówkę.

Jak widać w dalszym ciągu możemy uzyskać pieniądze bez wychodzenia z domu i bez konta w banku. Na pewno jest to ciekawa alternatywa, ale należy sobie zdawać sprawę z tego, że tego rodzaju pożyczki są droższe od tych, oferowanych przez banki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *