wtorek, 21 majaTwój portal finansowy!
Shadow

Kiedy warto skorzystać z chwilówek

Przejściowe kłopoty finansowe, mogą „dopaść” każdego z nas. Najczęściej zdarzają się one, gdy niespodziewanie tracimy pracę. Jeżeli nie mamy żadnych oszczędności, wtedy może być ciężko. Każdy w takim przypadku stara się jak najszybciej znaleźć nowe źródło dochodu, aby na nasze konto znowu zaczęła wpływać gotówka. Ale problemy finansowe mogą również przydarzyć się także gdy mamy pracę, a szef spóźnia się z wypłatę. Nasze rachunki nie będą czekać i ich termin spłaty automatycznie z tego powodu się nie przedłuży. Musimy też kupować jedzenie czy wodę, bo bez tych artykułów nie da się przeżyć. Kolejnym czynnikiem wpływających na brak gotówki mogą okazać się także nawarstwiające się wydatki. Jeżeli w tym samym czasie zepsuje nam się samochód, listonosz przyniesie nam niespodziewany rachunek, a na dodatek zepsuje się lodówka, to wydatki związane z tymi zdarzeniami, mogą „ogołocić” rachunki w wielu rodzinach.

Jeżeli są to kłopoty przejściowe, z których jesteśmy pewni że szybko wyjdziemy, powinniśmy poszukać sposobu na zasilenie domowego budżetu „z zewnątrz”. I sporo osób właśnie tak robi. Najlepszym sposobem, jest tu oczywiście szybka pożyczka przez Internet. Dlaczego? Ponieważ pieniądze można dostać w ten sposób bardzo szybko i co ważne bez zbędnych formalności. Jeżeli mamy konto w tym samym banku co firma pożyczkowa którą wybraliśmy, pieniądze powinny pojawić się na rachunku w ciągu 2-3 godzin od momentu rozpoczęcia całej procedury. Jest to więc tempo iście ekspresowe, a w bankach oferujących kredyty gotówkowe prawie że nieosiągalne.

Szybkie pożyczki online, mają jeszcze inne zalety. Przede wszystkim nie ma tu poręczyciela, nie ma potrzeby udokumentowania naszych dochodów, a wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu. Ponadto, za pożyczone pieniądze wcale nie musimy nic płacić! A wszystko dlatego, że większość firm pożyczkowych oferuje dla nowych klientów pożyczki za darmo. Jeżeli spłacimy całe zadłużenie w terminie, a takie mamy przecież założenie, oddajemy dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy. O tym, że firm pożyczkowych jest bardzo dużo, możemy przekonać się analizując aktualny ranking chwilówek przez Internet dostępny na rankingchwilowek.pl. Jest to na pewno bardzo ciekawa opcja, nad którą warto się zastanowić.

Jak każdy produkt kredytowy, także i chwilówki przez Internet są dla ludzi niezmiernie potrzebne. Ale równie ważne jest to, kiedy i w jaki sposób z nich korzystamy. Należy pamiętać, że oprócz oferty „pożyczka za darmo”, są to pożyczki bardzo drogie. Ponadto należy je spłacić dosyć szybko, bo zwykle mamy na to 30 do 60 dni. Jeżeli tego w tym terminie nie zrobimy, koszty jeszcze bardziej wzrosną i nasze problemy finansowe jeszcze bardziej się pogłębią. Dlatego korzystajmy z chwilówek tylko i wyłącznie wtedy, jeżeli jesteśmy pewni, że gdy nadejdzie termin spłaty, będziemy mieli wystarczającą ilość pieniędzy, aby zadłużenie oddać.

Partner artykułu: http://chwilowkiprzezinternetb.pl

1 Comment

  • Sami

    Ja raz byłem niejako zmuszony do skorzystania z takich chwilówek. Zepsuł mi się samochód który jest mi niezbędny, a szef miał mi zapłacić dopiero za kilka dni. Więc złożyłem wniosek o szybką gotówkę w jednej z firm i następnego dnia miałem już samochód naprawiony. Gdy dostałem wypłatę, wszystko spłaciłem i miałem spokój. Tym bardziej byłem zadowolony, że była to pożyczka za darmo i nic nie musiałem więcej zapłacić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *