czwartek, 30 majaTwój portal finansowy!
Shadow

Gdzie pożyczyć pieniądze na niespodziewane wydatki

W naszym życiu mogą wydarzyć się sytuacje, które będą od nas wymagać niespodziewanych wydatków. Jeżeli mamy jakieś oszczędności, tzw. „poduszkę finansową” – nie ma problemu, możemy je wykorzystać i sfinansować nimi wydatki. Ale gorzej, gdy na naszym koncie oszczędnościowym nie ma nic, a i na zwykłym rachunku nasze fundusze zbliżają się do zera.

Co więc mamy zrobić, gdy cieknie nasz kran i trzeba go wymienić, gdy szef spóźnia się z wypłatą, a nadchodzi termin zapłacenia rachunków, lub gdy awaria samochodu uniemożliwia nam dojazd do pracy? Jednym ze sposobów, który pozwala na szybkie uzyskanie pieniędzy na niespodziewane wydatki jest zaciągnięcie ekspresowej pożyczki przez Internet, często zwanej pożyczka bez baz. Jeżeli znajdziemy odpowiednią firmę pożyczkową, która takie pożyczki oferuje, pieniądze możemy mieć do naszej dyspozycji w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku (pod warunkiem, że decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna i mamy konto w tym samym banku co firma w której pożyczamy pieniądze).

Jak taką pożyczkę dostać? Jest to niezmiernie proste i praktycznie każdy kto chociaż trochę orientuje się jak poruszać się po Internecie może ją uzyskać. Przede wszystkim w Internecie musimy znaleźć firmę, w której będziemy pieniądze pożyczać. Potem, za pośrednictwem witryny internetowej pożyczkodawcy, podajemy ile chcemy pożyczyć i po jakim czasie chcemy pieniądze oddać. Firma pożyczkowa natychmiast nasz wniosek rozpatruje i jeżeli podejmie pozytywną dla nas decyzję, od razu przesyła nam pieniądze. Prawda że jest to proste? I co najważniejsze szybkie. Nie ma tu konieczności potwierdzenia dochodu, nie ma potrzeba proponowania poręczyciela. I wszystko bez wychodzenia z domu. Idealny sposób na załatanie chwilowej dziury w naszym domowym budżecie.

Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że chwilówki przez Internet nie są tanim produktem. Chyba że korzystamy ze specjalnej promocji dla nowych klientów – „pożyczka za darmo”. W takim przypadku, jeżeli spłacimy zadłużenie w terminie, nie musimy nic płacić za pożyczenie nam pieniędzy. Na naszym rynku działa wiele firm, które w ten sposób „kuszą” ewentualnych klientów, więc z pewnością bez problemu taką ofertę znajdziemy. Innym minusem chwilówek jest krótki czas, jaki daje się nam na spłatę zadłużenia. Dlatego też z chwilówek powinniśmy korzystać tylko gdy naprawdę musimy szybko zorganizować pieniądze, a także gdy wiemy, że na czas zadłużenie oddamy.

Artykuł sponsorowany przez portal chwilowkiok.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *