poniedziałek, 17 czerwcaTwój portal finansowy!
Shadow

Filarum – pożyczka online (opinie, informacje, wniosek)

Jedną z najbardziej znanych firm pożyczkowych w naszym kraju jest Filarum. Już od wielu lat, firma ta oferuje szybkie pożyczki przez Internet, które można uzyskać szybko i co ważne bez wychodzenia z domu.

Mechanizm działania firmy FIlarum jest podobny jak w przypadku innych firm pożyczkowych. Przede wszystkim każda nowa osoba, która chce pożyczyć w niej pieniądze musi podać swoje dane osobowe i zweryfikować je przesyłając jeden grosz ze swojego konta bankowego na rachunek firmy. Gdy dane są już zweryfikowane, nasz wniosek zostaje natychmiast rozpatrzony i w przypadku pozytywnej decyzji pieniądze od razu przesyłane są na konto wnioskodawcy. Wszystko odbywa się więc szybko i co ważne bez zbędnych formalności. Nie ma tu zaświadczeń o dochodach, nie ma poręczyciela, więc gdy mamy konto w tym samym banku co firma pożyczkowa pieniądze możemy mieć do naszej dyspozycji w ciągu kilkunastu minut po złożeniu wniosku i zakończeniu procesu weryfikacji danych.

Pożyczając w Filarum pieniądze po raz pierwszy, możemy wnioskować o maksymalnie 1 000 zł na okres 30 dni. Warto tu wspomnieć, że jest to pożyczka za darmo, więc spłacając pieniądze na czas, oddajemy dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy. Po terminowej spłacie zadłużenia, nasz maksymalny limit do którego możemy się zadłużać wzrasta i może wynieść nawet 5 000 zł. Okres spłaty zawsze pozostaje taki sam i wynosi 30 dni.

Czy warto skorzystać z oferty Filarum? Na pewno jest to znana i sprawdzona firma na naszym rynku, więc jeżeli ktoś musi pożyczyć szybko pieniądze, powinien zapoznać się z jej ofertą i być może złożyć w niej wniosek o pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *