wtorek, 23 lipcaTwój portal finansowy!
Shadow

Kumulacja promocji w BZ WBK – zarób nawet 400zł

Takiej kumulacji jeszcze nie było. Bank BZ WBK, ma w tej chwili aż trzy promocje, dzięki którym można zarobić nawet 400 zł. Co ważne, promocje te nie wykluczają się i możemy skorzystać z wszystkich trzech. Przeanalizujmy więc, co musimy zrobić, aby dostać wspomniane wcześniej pieniądze.

Polecaj bank – promocja za którą dostaniemy 50 zł.

Z promocji tej możemy korzystać do 3 grudnia. Możemy dzięki niej uzyskać 50 zł. Z oferty może skorzystać każdy, kto nie posiada konta w BZ WBK w czasie startu promocji, czyli w dniu 15 marca 2017. Powinniśmy też zostać poleceni przez inną osobę. Ponadto musimy:

 1. otworzyć konto z kartą płatniczą, za pośrednictwem dedykowanego wniosku na stronie www.bzwbk.pl/polecajbank
 2. we wspomnianym wniosku, musimy podać Kod Polecającego,
 3. wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych w celach marketingowych, a także na uzyskiwanie informacji handlowych z banku drogą elektroniczną,
 4. wykonać płatności kartą na łączną kwotę min 200 zł.

Na wszystkie wymienione czynności, mamy czas do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym złożyliśmy wniosek.

Jeżeli będziemy posiadać już wspomniane konto w banku BZ WBK, możemy sami polecać ten bank innym osobom, dzięki czemu za każdą osobę, która konto w tym banku otworzy, otrzymamy 100 zł.

Aktywnie z kontem BZ WBK – promocja za którą możemy uzyskać do 150 zł

Z promocji tej możemy korzystać do 30 czerwca, a mogą do niej przystąpić osoby, które nie posiadają konta w tym banku od co najmniej jednego roku. Aby do promocji przystąpić musimy:

 1. otworzyć Konto Godne Polecenia z kartą płatniczą oraz usługami BZWBK24,
 2. wyrazić wszelkie zgody marketingowe i co ważne, nie możemy ich odwoływać do końca trwania akcji promocyjnej

Po spełnieniu tych warunków, bank przez kolejne 5 miesięcy, będzie przelewał nam po 30 zł (łącznie 150 zł) jeżeli:

 1. na nasze konto w danym miesiącu wpłynie wynagrodzenie w wysokości minimum 1000 zł,
 2. wykonamy łącznie minimum pięć transakcji bezgotówkowych lub płatności zbliżeniowych mobilną kartą debetową lub płatności BLIK-iem.

200 zł na Dzień Dobry – promocja za wyrobienie karty kredytowej

Promocja ta trwa do 31 lipca 2017. Nagroda jest tu podzielona na dwie części. Aby uzyskać 150 zł, czyli pierwszą część nagrody musimy:

 1. otworzyć Konto Godne Polecenia i wyrazić zgodę na wszelkie działania marketingowe banku,
 2. w miesiącu otworzenia konta lub w miesiącu następnym, złożyć wniosek o kartę kredytową (karta ta musi nam zostać przyznana),
 3. w miesiącu w którym karta została nam wydana lub w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych dokonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych wydana kartą kredytową.

Ponadto aby uzyskać premię, w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku, nie możemy posiadać jakiegokolwiek rachunku w banku BZ WBK, a także w ciągu 6 miesięcy przed wydaniem karty kredytowej, nie dokonaliśmy zamknięcia innej karty w tym banku.

Aby w ramach tej promocji uzyskać dodatkowe 50 zł musimy w miesiącu w której wydano nam kartę lub w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych dokonać co najmniej jednej płatności Mobilną Kartą kredytową.

Teraz trochę o opłatach związanych z zakładanym kontem czy kartą kredytową. Na obecną chwilę, Konto Godne Poleceni jest kontem darmowym. Za wydanie karty debetowej Visa SOL, bank pobiera 4 zł, ale wystarczy że dokonamy nią pięciu płatności bezgotówkowych w miesiącu i z opłaty jesteśmy zwolnieni.

Koszty karty kredytowej, są uzależnione od rodzaju karty, na jaki się zdecydujemy. Przykładowo karta srebrna kosztuje 90 zł rocznie. Ale wystarczy, że dokonamy nią w ciągu pierwszych trzech miesięcy minimum pięć transakcji i z opłaty tej będziemy zwolnieni.

Bank BZ WBK dosyć często oferuje dla nowych a także stałych klientów różnego rodzaju promocje. Z wymienionych wcześniej, możemy korzystać albo w „kumulacji”, albo tylko z niektórych. Na pewno jest to oferta godna zainteresowania, gdyż nie musimy spełniać bardzo wymagających warunków, aby na naszym koncie pojawiła się dodatkowa gotówka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *