wtorek, 3 sierpniaTwój portal finansowy!
Dołącz do eToro za darmo

Kumulacja promocji w BZ WBK – zarób nawet 400zł

Kumulacja promocji w BZ WBK – zarób nawet 400zł
Konta bankowe, Promocje i okazje

Takiej kumulacji jeszcze nie było. Bank BZ WBK, ma w tej chwili aż trzy promocje, dzięki którym można zarobić nawet 400 zł. Co ważne, promocje te nie wykluczają się i możemy skorzystać z wszystkich trzech. Przeanalizujmy więc, co musimy zrobić, aby dostać wspomniane wcześniej pieniądze.

Polecaj bank – promocja za którą dostaniemy 50 zł.

Z promocji tej możemy korzystać do 3 grudnia. Możemy dzięki niej uzyskać 50 zł. Z oferty może skorzystać każdy, kto nie posiada konta w BZ WBK w czasie startu promocji, czyli w dniu 15 marca 2017. Powinniśmy też zostać poleceni przez inną osobę. Ponadto musimy:

 1. otworzyć konto z kartą płatniczą, za pośrednictwem dedykowanego wniosku na stronie www.bzwbk.pl/polecajbank
 2. we wspomnianym wniosku, musimy podać Kod Polecającego,
 3. wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych w celach marketingowych, a także na uzyskiwanie informacji handlowych z banku drogą elektroniczną,
 4. wykonać płatności kartą na łączną kwotę min 200 zł.

Na wszystkie wymienione czynności, mamy czas do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym złożyliśmy wniosek.

Jeżeli będziemy posiadać już wspomniane konto w banku BZ WBK, możemy sami polecać ten bank innym osobom, dzięki czemu za każdą osobę, która konto w tym banku otworzy, otrzymamy 100 zł.

Aktywnie z kontem BZ WBK – promocja za którą możemy uzyskać do 150 zł

Z promocji tej możemy korzystać do 30 czerwca, a mogą do niej przystąpić osoby, które nie posiadają konta w tym banku od co najmniej jednego roku. Aby do promocji przystąpić musimy:

 1. otworzyć Konto Godne Polecenia z kartą płatniczą oraz usługami BZWBK24,
 2. wyrazić wszelkie zgody marketingowe i co ważne, nie możemy ich odwoływać do końca trwania akcji promocyjnej

Po spełnieniu tych warunków, bank przez kolejne 5 miesięcy, będzie przelewał nam po 30 zł (łącznie 150 zł) jeżeli:

 1. na nasze konto w danym miesiącu wpłynie wynagrodzenie w wysokości minimum 1000 zł,
 2. wykonamy łącznie minimum pięć transakcji bezgotówkowych lub płatności zbliżeniowych mobilną kartą debetową lub płatności BLIK-iem.

200 zł na Dzień Dobry – promocja za wyrobienie karty kredytowej

Promocja ta trwa do 31 lipca 2017. Nagroda jest tu podzielona na dwie części. Aby uzyskać 150 zł, czyli pierwszą część nagrody musimy:

 1. otworzyć Konto Godne Polecenia i wyrazić zgodę na wszelkie działania marketingowe banku,
 2. w miesiącu otworzenia konta lub w miesiącu następnym, złożyć wniosek o kartę kredytową (karta ta musi nam zostać przyznana),
 3. w miesiącu w którym karta została nam wydana lub w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych dokonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych wydana kartą kredytową.

Ponadto aby uzyskać premię, w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku, nie możemy posiadać jakiegokolwiek rachunku w banku BZ WBK, a także w ciągu 6 miesięcy przed wydaniem karty kredytowej, nie dokonaliśmy zamknięcia innej karty w tym banku.

Aby w ramach tej promocji uzyskać dodatkowe 50 zł musimy w miesiącu w której wydano nam kartę lub w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych dokonać co najmniej jednej płatności Mobilną Kartą kredytową.

Teraz trochę o opłatach związanych z zakładanym kontem czy kartą kredytową. Na obecną chwilę, Konto Godne Poleceni jest kontem darmowym. Za wydanie karty debetowej Visa SOL, bank pobiera 4 zł, ale wystarczy że dokonamy nią pięciu płatności bezgotówkowych w miesiącu i z opłaty jesteśmy zwolnieni.

Koszty karty kredytowej, są uzależnione od rodzaju karty, na jaki się zdecydujemy. Przykładowo karta srebrna kosztuje 90 zł rocznie. Ale wystarczy, że dokonamy nią w ciągu pierwszych trzech miesięcy minimum pięć transakcji i z opłaty tej będziemy zwolnieni.

Bank BZ WBK dosyć często oferuje dla nowych a także stałych klientów różnego rodzaju promocje. Z wymienionych wcześniej, możemy korzystać albo w „kumulacji”, albo tylko z niektórych. Na pewno jest to oferta godna zainteresowania, gdyż nie musimy spełniać bardzo wymagających warunków, aby na naszym koncie pojawiła się dodatkowa gotówka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
pożyczki za 0zł
Czy pożyczki za darmo (bez odsetek) naprawdę istnieją?

Ileż to razy widzieliśmy w telewizji lub w Internecie reklamy firm pożyczkowych. Bardzo często przewija się w nich stwierdzenie, że...

Zamknij