środa, 17 kwietniaTwój portal finansowy!
Shadow

Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Między bankami toczy się nieustanna walka o klientów. W Polsce działa bardzo dużo banków, które chcą mieć ich jak najwięcej, gdyż większa ich ilość, to większe zyski dla banku. Oczywiście walka ta jest jak najbardziej “pokojowa”, na której korzystać mogą właśnie sami klienci. Albowiem banki konkurują między sobą oferując coraz to lepsze warunki swoich produktów lub oferując różnego rodzaju promocje. Okazuje się, że na wspomnianych promocjach można całkiem nieźle zarobić. W jaki sposób? Zaraz to wyjaśnimy.

Na bankowych promocjach możemy zarabiać na kilka sposobów. Jak pokazują przykłady, można w ten sposób zarobić w ciągu miesiąca nawet kilkaset złotych. W ciągu roku uzbiera się więc z tego całkiem niezła sumka, która wspomoże nasz domowy budżet. A teraz podamy przykłady, jak na bankowych promocjach zarabiać.

  • Premie za skorzystanie z usług banku. Praktycznie każdy bank od czasu do czasu oferuje promocję, dzięki której możemy dostać premie za skorzystanie z ich usług. Może to być premia za założenie konta (czasami jest to nawet 300 zł), lokaty czy złożenie wniosku o kartę kredytową. Oczywiście musimy spełnić zazwyczaj kilka warunków (określona ilość płatności kartą w ciągu miesiąca, określona wysokość wpływów na konto), ale nie jest to wielki wyzwanie i każdy bez problemów je spełni.

 

  • Moneyback czyli zwrot pieniędzy za zakupy – część banków w ramach prowadzenia konta oferuje ich posiadaczom częściowy zwrot pieniędzy za zakupy. Czasami jest to zwrot za wszystkie zakupy, czasem za te wykonane w określonych sklepach czy placówkach. Jego wysokość zwykle nie przekracza 2-3% jednak przy aktywnym korzystaniu z karty można dzięki temu w każdym miesiącu zarobić całkiem przyzwoitą sumkę.

 

  • Programy polecające usługi bankowe – banki dają nam często możliwość zarabiania, dzięki polecaniu ich produktów innym osobom. Za każdego kto skorzysta z naszego polecenia i otworzy w danym banku konto czy złoży wniosek o kartę kredytową dostaniemy ustaloną wcześniej prowizję. Produkty możemy polecać za pomocą mediów społecznościowych czy poprzez maile do znajomych, wklejając do nich specjalny link polecający. Także i tutaj mamy szansę na kilkaset złotych miesięcznie.

 

 

 

Na bankach, a raczej na promocjach jakie one oferują możemy zarobić w ciągu każdego miesiąca bardzo zadowalającą kwotę. Oczywiście musimy poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiednich ofert, założenie rachunku czy dopełnienie formalności, jednak wysiłek włożony w tą pracę z pewnością okaże się bardzo dochodowy.

Skąd czerpać informacje o aktualnych promocjach bankowych?

Wiele ciekawych promocji bankowych znajdziesz na stronach bloga https://www.jakoszczedzic.pl. W każdym wpisie zawarta jest dokładna instrukcja jak odebrać bonus, dlatego nawet początkujący w tym temacie z pewnością sobie poradzi.

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *