wtorek, 23 lipcaTwój portal finansowy!
Shadow

200 zł od Banku Millennium za założenie konta osobistego

Jeden z najbardziej aktywnych banków w pozyskiwaniu nowych klientów czyli Bank Millennium wprowadził nową promocję. Możemy dzięki niej zyskać 200 zł, a co ważne nie trzeba spełnić wielkich wymagań, aby pieniądze te pojawiły się na naszym koncie.

Kto może skorzystać z promocji? Otóż każda osoba, która w dniu 05.10.2018 roku nie posiadała żadnego produktu Banku Millennium. Nie skorzystamy z promocji także jeśli w przeszłości uczestniczyliśmy w innej akcji promocyjnej konta. Oczywiście musimy też być mieć ukończone 18 lat. I teraz najważniejsze, czyli co trzeba zrobić by na naszym koncie pojawiło się dodatkowe 200 zł. Otóż do dnia 26.11.2018 roku należy złożyć wniosek o założenia konta i wydanie do niej karty. Musimy przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie przez bank naszych danych w celach marketingowych. Do dnia 30.11.2018 roku, musimy z bankiem podpisać stosowna umowę. Kolejnym etapem jest aktywacja aplikacji mobilnej Banku Millennium (jest ona dostępna w systemie Android lub iOS). W miesiącu grudniu i styczniu musimy zapewnić, by na nowo otwarte konto wpłynęło minimum 1 000 zł, a także musimy dokonać co najmniej jednej płatności otrzymaną od banku kartą lub BLIKiem. Po spełnieniu tych warunków, na naszym koncie do 15 lutego 2019 roku pojawi się dodatkowe 200 zł. Do tego momentu nie możemy zamykać konta, wypowiadać umowy czy też wycofywać wyrażonych zgód na przetwarzanie naszych danych. Gdy mówimy o wpływach na konto, najłatwiej przelać je z naszego podstawowego konta w jakimś banku (nie można wpłacić gotówki w banku). Pieniądze te można przelać z powrotem lub wykorzystać według własnego uznania. Co do płatności kartą lub BLIKiem, możemy wykonać tu dowolną transakcję, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie.

Promocja jaką zaproponował nam Bank Millennium jest praktycznie dla każdego (z wyjątkiem klientów tego banku). A skoro warunki jakie musimy spełnić są bardzo proste, każdy powinien z niej skorzystać, by zyskać dodatkowe 200 zł, które można wykorzystać w dowolny sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *