środa, 22 majaTwój portal finansowy!
Shadow

150 zł za założenie lokaty w Toyota Bank

Toyota Bank przygotował dla nowych klientów bardzo atrakcyjną ofertę. Za założenie w  banku lokaty, możemy otrzymać aż 150 zł premii. I co ważne, nie ma potrzeba otwierania w nim rachunku lub korzystania z innych produktów banku.

Warunki promocji są bardzo proste. Musimy w Toyota Bank założyć lokatę na 12 miesięcy – oprocentowaną na 2.5% – w wysokości co najmniej 5 000 zł do 70 000 zł. Co więcej, aby otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 150 zł, lokatę możemy “zerwać” po 270 dniach. Oczywiście nie dostaniemy wtedy odsetek, więc nie jest to opłacalne.

Według regulaminu promocji przeprowadzanej przez Toyota bank i Bankier.pl w promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które obecnie nie posiadają i w okresie od 01.01.2018 do 26.05.2019 nie posiadały konta lub lokaty w Toyota Bank.

Aby skorzystać z promocji, musimy wejść na specjalnie przygotowaną w tym przez organizatora stronę. Znajdziesz ją TUTAJ. Po zarejestrowaniu się, na podany adres mailowy dostaniemy wiadomość, w której będzie znajdował się link aktywacyjny. Następnie musimy wrócić na stronę promocji i nacisnąć przycisk, który skieruje nas do wniosku o otwarcie lokaty. Jeżeli lokatę założymy w jakikolwiek inny sposób – stracimy szansę na premię. Oczywiście musimy wyrazić zgody na przetwarzanie naszych danych w celach marketingowych itp. Umową o założenie lokaty, podpisujemy za pośrednictwem kuriera.

Aby skorzystać z promocji, nasz wniosek o założenie lokaty nie może być złożony później niż do 23 czerwca 2019 roku, a umowa może być podpisana najpóźniej do 12 lipca 2019 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *