wtorek, 21 majaTwój portal finansowy!
Shadow

Promocja w Virgin Mobile – odbierz 240 zł od Eurobanku

Osoby zastanawiające się w którym banku otworzyć konto bankowe, często mogą spotkać się z różnego rodzaju promocjami, które mają je nakłonić do wyboru jednego z nich. Podobnie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o wybór sieci telefonii komórkowej. Często mają one specjalne oferty, namawiające do wyboru tej jednej najlepszej, najtańszej itp.

Dzisiaj osoby, które szukają konta bankowego lub najlepszej sieci komórkowej, mogą skorzystać z połączonej oferty Virgin Mobile i Eurobanku. Albowiem obydwie te firmy, postanowiły wspólnie „powalczyć” o nowych klientów, oferując im specjalną promocje. Można w niej uzyskać w ciągu roku nawet 240 zł.

Jak skorzystać z promocji w Virgin Mobile i zgarnąć 240zł?

Aby skorzystać z promocji „240 zł bankowo w Virgin Mobile”, należy przede wszystkim założyć konto w Eurobanku. Powinno to być konto w pakiecie Active bądź Prestige. Można to zrobić albo za pośrednictwem sieci internetowej, do dnia 31 marca 2017 roku (umowa musi zostać podpisana do 14 kwietnia 2017 roku), lub w każdym oddziale banku. Po otworzeniu rachunku, otrzymamy kartę płatniczą, za pomocą której możemy płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych lub w sieci internetowej. Aby skorzystać z promocji, w ciągu każdego miesiąca powinniśmy dokonać co najmniej 3 płatności na kwotę 50 zł. Ponadto, w każdym miesiącu musimy doładować nasze konto w Virgin Mobile na kwotę co najmniej 19 zł. Konto to można doładować za pośrednictwem strony internetowej Eurobanku, aplikacji mobilnej banku, strony internetowej Virgin Mobile, aplikacji mobilnej Virgin Mobile.

Oferta Virgin Mobile

Virgin Mobile oferuje wiele elastycznych i bardzo tanich pakietów, co wyróżnia ją na rynku telefonii komórkowej. Śmiało można stwierdzić, że na obecną chwilę jest to jedna z najciekawszych propozycji na rynku, bowiem sieć ta oferuje m.in. całkowicie darmową usługę “Freemium“, w której co miesiąc otrzymujemy 30 minut i 30 SMSów do wszystkich sieci oraz 300mb danych w technologii 4G LTE. Pakiet ten można dowolnie modyfikować dokupując dodatkowe usługi w postaci minut, SMS, transferu danych, czy oferty NO LIMIT. Oferta Virgin Mobile jest stosunkowo obszerna, jednak to co ją wyróżnia, to bardzo tanie i atrakcyjne pakiety (na kartę i abonament). Przykładowo przenosząc numer do Virgin Mobile w ofercie na kartę, za 29zł otrzymamy nielimitowane rozmowy, SMS, pakiet danych 7GB (z opcją dokupienia dodatkowych 7GB za 5zł) oraz nielimitowany dostęp do Facebook, Twitter, Messenger, Gadu-Gadu i Ask.fm (oznacza to, że transfer z tych portali nie będzie naliczany). Propozycja Virgin Mobile na obecną chwilę jest bardzo zachęcająca, dlatego polecamy zapoznać się z pełną ofertą:

Co można zyskać w promocji „240 zł bankowo w Virgin Mobile”

Jeżeli spełnimy wszystkie warunki promocji, na naszym koncie co miesiąc pojawi się 20 zł. Jak więc łatwo wyliczyć, w ciągu roku na rachunku pojawi się w sumie 240 zł. Ponadto, dzięki promocji, Eurobank nie będzie pobierał żadnych opłat za prowadzenie rachunku, a także nie trzeba będzie nic płacić za wydanie karty do konta.

Kto może skorzystać z promocji „240 zł bankowo w Virgin Mobile”

W promocji wziąć udział może każdy pełnoletni klient Virgin Mobile, który nie miał w ciągu ostatnich 12 miesiącach konta w Eurobanku lub też nie był jego współwłaścicielem.

2 Comments

  • Barteq

    Mojej Mamie wziąłem freemium, bo nie potrzebuje tak naprawde więcej niż 30 min i 30 sms i oferta jest faktycznie spoko 🙂 Szkoda tylko, że dopiero teraz trafiłem na promocję, bo przeszedłem już do Virgin Mobile jakieś 4 miesiące temu i zawsze te 240zł rocznie, no ale cóż… Samą sieć mogę polecić, bo ofertę mają super, z resztą każdy sobie wybierze taką jaką zechce 😛

  • apsa

    Haha jaja. Taka walka na rynku telekomunikacyjnym, że już zaczynają oferować usługi za darmo 😀 Przykładowo w USA/UK usługi telekomuniacyjne nie są takie tanie i często oferty są gorsze, aniżeli w Polsce 😀
    Podoba mi się to, bo przykładowo za przedłużony abonament w Orange za 59zł netto dostałem nielimitowane rozmowy i smsy/mmsy, 300 minut i 300mb w roamingu na terenie UE + 15GB internetu w Polsce 🙂 Highlife 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *