poniedziałek, 17 czerwcaTwój portal finansowy!
Shadow

Praca w Holandii. Jak dostarczyć zeznanie podatkowe do holenderskiego urzędu skarbowego?

Czy w ostatnim roku pracowałaś lub pracowałeś w Holandii? Pamiętaj o obowiązkowym rozliczeniu się z pracy w tym kraju. Za jego brak urzędnicy mogą nałożyć na podatnika wysoką karę finansową, która wynosi 5 tys. euro. Rozlicz się na czas z Belastingdienst i miej z głowy formalności. Dodatkową motywacją jest zwrot podatku, który może wynieść nawet kilkaset euro. Kompleksową pomoc i doradztwo otrzymasz w jednym z najdłużej działających biur podatkowych na rynku – Borsuk Podatki. Przeczytaj artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak rozliczyć podatek z Holandii szybko, łatwo i bezpiecznie.

Zwrot podatku z Holandii – poznaj swoje prawa i odzyskaj pieniądze

Rozliczenie podatku Holandia w Polsce”. To hasło dotyczy Polaków, którzy pracowali w Holandii, a następnie poszukują informacji w Internecie, jak rozliczyć podatek z Holandii. Przepisy prawa podatkowego co jakiś czas się zmieniają. Eksperci z biura Borsuk Podatki są zawsze na bieżąco, a ich doświadczenie pozwoliło na odzyskanie dla Polaków ponad 150 milionów euro przez 20 lat działalności na rynku. Przede wszystkim wyższą kwotę zwrotu podatku możemy uzyskać przez różnego rodzaju ulgi podatkowe m.in. ulga na dziecko. Dzięki skorzystaniu z pomocy Borsuk Podatki możesz cieszyć się z dodatkowego zastrzyku gotówki ze zwrotu podatku.

Kiedy Belastingdienst wypłaca pieniądze?

W Holandii obowiązuje taka sama zasada, jak w Polsce. Najszybciej pieniądze ze zwrotów otrzymują Ci, którzy złożyli swoje zeznanie podatkowe jako pierwsi. W przypadku rozliczenia zagranicznego terminy wypłat nie są ustalone przepisami, ale w odniesieniu do klientów Borsuk Podatki, Polacy otrzymują wypłaty na konto bankowe nawet w 3 miesiące. Wystarczy, że wypełnisz i dostarczysz wymagane dokumenty, a specjaliści z biura rachunkowego zajmą się resztą.

Jak wysoki może być zwrot podatku z Holandii?

Nawet na własną rękę możesz obliczyć zwrot podatku z Holandii. Wystarczy, że będziesz w posiadaniu m.in. holenderskiej karty podatkowej jaaropgave. Pracownicy otrzymują ją od swojego pracodawcy. Widnieją na niej informacje dotyczące wynagrodzenia i potrącanych składek na podatek dochodowy. Zupełnie, jak w Polsce. Tam znajdują się wszelkie dane, np. całkowity dochód brutto w Holandii, naliczona stawka ulgi pracowniczej czy zaliczki na ubezpieczenie społeczne i podatek dochodowy. Dowiedz się więcej, jak obliczyć zwrot podatku samemu na https://borsukpodatki.pl/jak-obliczyc-samodzielnie-zwrot-podatku-z-holandii/. Szukasz więcej informacji? Przeczytaj inne wpisy blogowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *