wtorek, 23 lipcaTwój portal finansowy!
Shadow

Kredyt na samochód

Każdy z nas posiada marzenie o zakupie nowego bądź używanego samochodu, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Dla jednych najważniejsze jest bezpieczeństwo pojazdu, dla innych osiągi techniczne samochodu. Bez względu na nasze preferencje dotyczące konkretnego modelu łączy nas jedna rzecz – samochody są drogie i mało kto może sobie pozwolić na zakup go bez zewnętrznego finansowania. Dlatego właśnie warto zastanowić się nad wzięciem kredytu gotówkowego na ten cel.

Jakie są zalety związane z kredytem na samochód

Dużym plusem finansowania samochodu z pieniędzy bankowych jest to, że całość kosztów jest rozłożona na wiele lat. Obecnie kredyt można uzyskać nawet na okres 10 lat. To pozwala nam rozłożenie tak dużego wydatku, jak samochód na wiele spłat, dzięki czemu nie odczujemy znacznych braków w naszym domowym budżecie. Każdego roku można zaobserwować okres, w którym ceny samochodów spadają. Jest to doskonały moment na zakup naszego wypatrzonego modelu. Kredyt gotówkowy, który jesteśmy w stanie uzyskać już w ciągu jednego dnia, pozwoli nam w błyskawiczny sposób skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej samochodu. Podczas zakupu samochodu warto również rozważyć zakup jak najlepszego ubezpieczenia, które w swoim zakresie ma również wszelką auto pomoc na wypadek nieprzewidzianej awarii w trakcie podróży.

Kto może wnioskować o kredyt gotówkowy?

O kredyt gotówkowy może wnioskować każda osoba, która osiąga dochód z tytułu umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, działalności gospodarczej lub emerytury. W procesie weryfikacji kredytowej ważna jest nasza zdolność kredytowa oraz historia regulowania zobowiązań w przeszłości. Na podstawie naszej historii kredytowej bank może podjąć decyzję, czy będziemy w stanie regularnie spłacać nasze zobowiązanie.

Kredyt gotówkowy jest bardzo przydatnym produktem bankowym, które pozwoli nam pokryć duże wydatki bez potrzeby oszczędzania przez wiele miesięcy. Oferta banków i instytucji finansowych jest obecnie tak atrakcyjna, iż często możemy dodatkowo spotkać się z bardzo atrakcyjnymi warunkami kredytowymi. Tym bardziej, jeżeli planujemy założenie biznesu polegającego na autopomocy i holowania. Kredyt gotówkowy jest wtedy atrakcyjną formą finansowania floty w postaci lawet.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Laweta Hamburg świadczącą usługi pomocy drogowej na terenie Hamburga i całych Niemiec. W ofercie Lawety Hamburg znajdują się m.in. obsługa wypadków drogowych, holowanie, transport samochodów oraz usługi warsztatowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *