czwartek, 30 majaTwój portal finansowy!
Shadow

Przygotowanie faktur w kilka minut

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak długo może trwać proces fakturowania? Wszystko zależy od programu, który wykorzystuje się w firmie do wystawiania dokumentów. Co powiesz, na przygotowanie faktur w 5 minut? My jesteśmy na tak, tylko jak to możliwe?

Oprogramowanie, które pomaga przedsiębiorcy

Programy do fakturowania powinny być stworzone z myślą o przedsiębiorcy i jego wygodzie. Dodatkowo bardzo ważne są funkcjonalności. Oprogramowanie, które jest przesadnie wyposażone będzie nieczytelne i trudne w obsłudze. Ciekawa propozycja została przygotowana przez firmę Mega-Tech. Mowa o programie Faktura Small Business. O jego funkcjonalnościach można przeczytać na stronie: https://www.mega-tech.com.pl. Program ten to proste narzędzie do pracy w małym i średnim przedsiębiorstwie. Oprogramowanie jest uniwersalne i pomocne dla przedsiębiorcy, który jest czynnym podatnikiem VAT, jak i zwolnionym.

Faktury, który wystawi się w programie

Program Faktura Small Business umożliwi przygotowanie dokumentów takich jak faktura VAT, bez VAT, korektę, proforma, uproszczona, zaliczkowa, końcowa, WDT, eksportowa czy oznaczona dopiskiem o mechanizmie podzielonej płatności (MPP) czyli tzw. split payment. Zgadza się producent udostępnił możliwość generowania tego typu dokumentów. Szczegóły dostępne są na stronie: https://www.mega-tech.com.pl/obowiazkowy-split-payment/. Dodatkowo użytkownik przygotuje w programie pliki JPK, paragony fiskalne czy dowody sprzedaży. Bez problemu można sprawdzić stan płatności oraz w przypadku upływu terminu zapłaty wystawić wezwanie do zapłaty. Faktury można wystawić bardzo szybko dzięki specjalnie przygotowanym do tego celu opcjom, następnie przesłać do kontrahentów e-mailem lub eksportować do popularnych programów księgowych.

Bezpieczeństwo danych w FSB

Wystawiając faktury ważne jest dla przedsiębiorcy, aby wprowadzone dane były bezpiecznie przechowywane i nie zostały utracone. Korzystając z oprogramowania Faktura Small Business istnieje możliwość uruchomienia bezpłatnie usługi eArchiwum czyli tworzenia zdalnej kopii bezpieczeństwa na serwerze. Takie rozwiązanie pozwala uchronić dane przed możliwą stratą, gdy np. dojdzie do infekcji komputera.

Faktura Small Business to program, który dzięki funkcji automatycznego pobierania danych z CEIDG na podstawie numeru NIP oraz kartoteki klientów pozwoli przygotować je w zaledwie 5 minut. Proces jest niezwykle prosty, a sam program bardzo intuicyjny. Poszukując programu do wystawiania faktur warto przemyśleć rozwiązanie od Mega-Tech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *