wtorek, 23 lipcaTwój portal finansowy!
Shadow

Faktury w firmie w roku 2020

Chcą szybko i prawidłowo przygotowywać faktury dla kontrahentów konieczne jest wyposażenie firmy w dobry program do wystawiania faktur. Przydatną propozycję przedstawia firma Mega-Tech, a mianowicie oprogramowanie do fakturowania Faktura Small Business Handel. Czym wyróżnia się ten program?

Fakturowanie proste i trwające kilka minut

Fakturowanie 2020 warto rozpocząć z programem Faktura Small Business Handel (https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business-handel/). Jest to narzędzie dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom, które chcą się rozwijać i sprawnie przygotowywać dokumentację. Zarządzanie sprzedażą i gospodarką magazynową jest bardzo ważne z punktu widzenia poprawnego przeprowadzania transakcji z kontrahentami. FSBH to program, z którym przedsiębiorca wystawi fakturę VAT, proforma, zaliczkowa, VAT marża, ale i również fakturę bez VAT, dokumenty kasowe, magazynowe i wiele więcej. Generowanie pliku JPK czy przygotowanie faktur z informacją o mechanizmie podzielonej płatności jest bardzo proste i szybkie. Takie zalety widoczne się dzięki wbudowanym opcjom, które znacząco przyśpieszają proces fakturowy. Wystawiając dokumenty przedsiębiorca może pobrać dane kontrahentów z bazy CEIDG, czy średni kurs waluty na dany dzień. Dokumenty można przesłać cyklicznie do klientów bądź jednorazowo e-mailem oraz eksportować do znanych programów księgowych.

Bezpieczeństwo pracy na wielu stanowiskach jednocześnie

Program do fakturowania FSBH można wykorzystywać do pracy na wielu stanowiskach jednocześnie. Dzięki wersji sieciowej i podłączeniu do wspólnej bazy danych użytkownicy na bieżąco mogą skontrolować zmiany wprowadzone przez innych korzystających. Takie rozwiązanie zapobiega niepotrzebnej duplikacji wprowadzanych informacji. Wszystkie informacje, które zostają zapisane w programie można bezpiecznie zapisywać na serwerze tworząc tzw. zdalne kopie bezpieczeństwa. Usługa eArchiwum, którą oferuje Mega-Tech jest w tym bardzo pomocna. Firma nie musi się martwić o możliwą utratę informacji w przypadku, gdy dojdzie do jakiejś sytuacji losowej.

Szukając sposobu na fakturowanie i przygotowywanie dokumentów w firmie warto przetestować program oferowany przez Mega-Tech. To gwarancja szybkiej i prostej pracy z firmowymi dokumentami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *