czwartek, 30 majaTwój portal finansowy!
Shadow

Proste i atrakcyjne zasady, czyli kredyt 50/50 w praktyce

Kupić auto za gotówkę, czy może zdecydować się na kredyt? Najem długoterminowy czy leasing? Oto pytania, z którymi borykają się wszyscy, którzy planują zakup samochodu dla siebie lub firmy. Sama liczba podmiotów oferujących wsparcie finansowe potrafi przytłoczyć, a co jeśli dodamy do tego jeszcze rożne rozwiązania? Jest tego naprawdę dużo!

A może kredyt 50/50?

Taka klęska urodzaju wymusza na nas długie analizy i porównania dostępnych wariantów. Można jednak pójść nieco na skróty. Czy zastanawialiście się kiedyś nad ofertą kredytową od dealera samochodowego? Jeśli nie, koniecznie ją sprawdźcie! Dlaczego? To zazwyczaj właśnie rozwiązania dealerów są najlepiej dopasowanie do potrzeb klientów. Bardzo ciekawą ofertę posiada np. Nissan Finance. Znaleźć w niej można m.in. bardzo atrakcyjny kredyt 50/50 – https://www.nissanfinance.pl/kredyt-50/50%2C5-procent.

Pod tą nieco enigmatyczną nazwą kryje się rozwiązanie niezwykle korzystne z perspektywy kredytobiorcy. Jego zasady są dziecinnie proste – klient wpłaca 50% całej kwoty i może cieszyć się nowym modelem Nissana od ręki, a dopiero po upływie okresu określonego w umowie (w tym przypadku jest to 12 miesięcy) uiszcza drugą połowę. W skrócie właśnie tak wygląda cały proces.

Dodatkowe usługi, większe możliwości

Ponadto decydując się na propozycję kredytu 50/50 od Nissan Finance, klient ma możliwość skorzystania z finansowania dodatkowych usług (prócz obligatoryjnego ubezpieczenia „RCI Bezpieczny Kredyt”), takich jak:

  • ubezpieczenie komunikacyjne,
  • ubezpieczenie GAP (świetne rozwiązanie gwarantujące kompleksową ochronę – uzupełnienie AC),
  • bogaty pakiet okresowych przeglądów,
  • rozszerzona gwarancja.

Jeśli cenicie proste, przejrzyste reguły (bez małych druczków), kredyt 50/50 będzie dla was idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu sfinansowanie wymarzonego modelu Nissana jest praktycznie na wyciągnięcie ręki (i od ręki). Szczerze polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *