wtorek, 23 lipcaTwój portal finansowy!
Shadow

Najlepszy kredyt gotówkowy w 2017 roku

Czym jest najlepszy kredyt gotówkowy 2017 roku? Dla potencjalnego kredytobiorcy będzie to kredyt o najkorzystniejszych warunkach cenowych, który być może udzielany jest bez zaświadczeń i z zerową prowizją za rozpatrzenie wniosku kredytowego oraz za przystąpienie do zobowiązania. Każdy kredytobiorca ma inne wymagania względem kredytu i jedna oferta nie może być uniwersalnie najlepsza. Dlatego przy wyborze oferty kredytowej warto kierować się indywidualnymi wskazaniami kalkulatora kredytowego.

Niemiarodajne rankingi kredytowe
Wiele serwisów finansowych podejmujących tematykę kredytową, publikuje na swoich łamach rankingi najlepszych kredytów gotówkowych. Zawsze jednak trzeba pamiętać o tym, że oferty zaprezentowane na takiej liście rankingowej odnoszą się do konkretnego modelu kredytobiorcy i pożądanego przez niego kredytu. Natomiast inna osoba, która może nie mieć konta w danym banku i nie będzie skłonna do skorzystania z innych produktów bankowych, otrzyma w tej samej instytucji kredytowej znacznie mniej korzystną ofertę.

Z tego względu trudno jest mówić o miarodajności i wiarygodności rankingów kredytowych. Poza tym, oferty kredytów gotówkowych w poszczególnych bankach czy w spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych zmieniają się w sposób bardzo dynamiczny i ważny na dany dzień ranking, w kolejnym tygodniu może już nie być aktualny.

Wskazania kalkulatorów kredytowych
Potencjalny kredytobiorca wcale nie musi sam odwiedzać placówek bankowych, umawiać się na spotkania z doradcami kredytowymi czy korzystać z ofert na poszczególnych stronach internetowych banków, aby stworzyć dopasowany do swoich możliwości finansowych i preferencji ranking najlepszych dla niego kredytów gotówkowych.

Nie tracąc czasu, może posłużyć się kalkulatorem kredytów gotówkowych na kalkulatorkredytugotowkowego.pl, najlepiej takim, który porównuje wiele ofert takich samych produktów bankowych, biorąc pod uwagę takie kryteria jak:

  • pożądana kwota kredytu gotówkowego,
  • okres kredytowania,
  • typ spłacanych rat – malejące lub równe,
  • fakt bycia klientem danego banku,
  • fakt ustanawiania zabezpieczeń spłaty kredytu,
  • deklarację o skorzystaniu z pozostałych produktów bankowych, dla obniżenia kosztów kredytu.

 

Po wpisaniu w formularz elektroniczny kalkulatora wszystkich wymaganych informacji, algorytm sam sprawdza w aktualizowanych bazach danych, który z kredytów gotówkowych będzie w danym czasie najlepszy dla klienta. Kalkulator prezentuje następnie listę propozycji kredytowych, wraz ze wskazaniem RRSO zobowiązania, wysokością prawdopodobnej raty i kwoty prowizji lub całkowitych kosztów kredytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *