czwartek, 30 majaTwój portal finansowy!
Shadow

Lepiej z e-kontem, czyli nowa promocja w mBanku

Bardzo ciekawą promocję swojego konta wprowadził mBank. Dzięki niej, można zarobić nawet 600 zł, więc jest to kwota dosyć „zacna”. Jeżeli chcemy wziąć udział w promocji, należy przede wszystkim złożyć wniosek o otwarcie jednego z rachunków, eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus. Następnie należy podpisać umowę którą dostarczy nam kurier lub też możemy przespacerować się do placówki banku. Po tej pierwszej czynności, musimy spełnić kilka warunków, aby dodatkowe pieniądze pojawiły się na naszym koncie. A więc musimy:

  1. w każdym miesiącu kalendarzowym, zapewnić przelew jednorazowy na co najmniej 1 000 zł. Nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jest się posiadaczem lub współposiadaczem,
  2. dokonać i rozliczyć płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 250 zł,
  3. nie możemy anulować transakcji kartą do 15-ego dnia miesiąca kalendarzowego,
  4. zalogować się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku.

Nagroda w wysokości 600 zł, jest podzielona na 6 części. Jest ona wypłacana na zasadzie zwrotu sumy transakcji dokonywanych kartą lub poprzez płatność BLIK. Zwrot ten dotyczy 4% sumy transakcji. W każdym miesiącu możemy otrzymać maksymalnie 100 zł premii i tak przez sześć kolejnych miesięcy. Aby więc dostać maksymalną kwotę jaka nam w danym czasie przysługuje, musimy dokonać zakupu na kwotę 2 500 zł miesięcznie.

Z oferty, mogą skorzystać nowi klienci banku, to znaczy tacy, którzy nie mieli konta po 1 stycznia 2016 roku. Czyli każdy, kto miał konto w mBanku przed tą datą, z promocji jak najbardziej może skorzystać.

Oprócz premii moneyback za udział w promocji mBank, każdy kto skorzysta z oferty i spełni wszystkie warunki uczestnictwa, dostanie gwarancję że przez 24 miesiące, nie będzie ponosił opłat za prowadzenie konta, za wypłaty z bankomatów wykonywanych za pośrednictwem karty wydanej do konta, za wydanie karty, a także za wykonywanie wewnętrznych i zewnętrznych przelewów złotówkowych w ramach bankowości internetowej.

Jeżeli jednak dokładnie przyjrzymy się ofercie banku, zauważymy, że konta i tak są praktycznie za darmo. Musimy tylko dokonywać po 5 transakcji kartą wydaną do konta. Plusem promocji jest więc tylko to, że nie musimy ponosić kosztów za wypłaty z bankomatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *