wtorek, 23 lipcaTwój portal finansowy!
Shadow

Trading 212 – recenzja + Promocja [Darmowe akcje o wartości do 100 EURO]

Wiele osób szuka platformy inwestycyjnej, na której można handlować wieloma instrumentami, która jest bezpieczna, przejrzysta i oferuje pomoc swoim klientom. Z całą pewnością wszystkie takie osoby powinny zainteresować się platformą Trading 212, która już od wielu lat pomaga swoim klientom pomnażać swoje pieniądze.

Na początek powiedzmy może czym jest Trading 212. Otóż jest to brytyjski broker, który daje nam możliwość handlowania parami walutowymi, kontraktami CFD na akcje, towary indeksy czy też walutami kryptograficznymi. Ponieważ Trading 212 zarejestrowany jest w Wielkiej Brytanii, jest on kontrolowany przez Financial Authority in the UK (FCA), który to organ kontrolujący należy do jednych z najbardziej restrykcyjnych na Świecie. Dla przykładu wymaga on aby pieniądze klientów były przechowywane na oddzielnych rachunkach, broker musi przestrzegać przepisy ESMA związane z dźwignią finansową czy też z ochroną ujemnego salda.

Uwaga, promocja od Trading 212!

Odbierz darmową akcję amerykańskiej spółki o wartości do 100 EURO (ok. 420zł)!

Wystarczy, że otworzysz całkowicie bezpłatny rachunek Trading 212 Invest, zweryfikujesz swoje dane, zasilisz konto minimalną kwotą 5zł, a otrzymasz 1 darmową akcję od Trading 212 o wartości do 100 EURO! (akcje przydzielane są losowo)

Utwórz darmowe konto i otrzymaj akcje o wartości do 100 EURO

Skoro wiemy już, że Trading 212 jest bezpieczną platformą do inwestowania, zobaczmy co ma ona do zaoferowania. Otóż ma ona kilka podstawowych zalet. Oto one:

  • Trading 212 oferuje ponad 2100 globalnych akcji i ETF-ów,
  • Nie pobiera ona prowizji za inwestowanie,
  • Nie pobiera opłaty za akcje i udziały ISA,
  • Nie pobiera opłaty za wymianę walut,
  • Oferuje akcje ułamkowe,
  • Oferuje wsparcie 24/7

To wszystko sprawia, że aplikację Trading 212 pobrało już ponad 14 mln osób.

Teraz kilka słów o aplikacji. Jest ona bardzo przejrzysta i intuicyjna. Przetłumaczona została na kilka języków w tym na język polski. W związku z tym praktycznie każdy spokojnie sobie z nią poradzi. Platforma Trading 212 oferuje oczywiście konto DEMO, na którym możemy poznać jej możliwości, a osoby początkujące w handlu mogą zapoznać się z zasadami funkcjonującymi na tym rynku.

Aby zachęcić ludzi do inwestowania za pośrednictwem Trading 212, jej właściciele ogłosili specjalną promocję. Jeżeli założymy sobie na niej konto Trading 212 Invest to dostaniemy bezpłatną akcję. Jest ona wybierana losowo a jej maksymalna wartość nie może przekroczyć 100 EURO/100 USD/100 GBP. Akcję tę możemy sprzedać, a pieniądze wypłacić na swoje konto. Jest to tym bardziej atrakcyjna oferta, że wystarczy wpłacić na swoje konto w Trading 212 tylko 1EUR/1USD/1GBP by dostać swój link polecający, dzięki którym i my możemy zarabiać – jedną akcję za każda osobę, która za pośrednictwem naszego linku zarejestruje się na platformie. Daje nam to możliwość całkiem sporych dochodów. Trzeba przyznać że jest to doskonała promocja Trading 212.

Zarejestruj się na Trading 212 i odbierz bonus do 100 EURO

(Bez haczyków i ukrytych opłat)

Podsumowując, platforma Trading 212 jest doskonałym miejscem do handlowania zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych graczy. Bezpieczna, łatwa w obsłudze, oferująca wiele instrumentów inwestycyjnych pozwoli zarobić wielu graczom. Musimy jednak pamiętać, że tego typu inwestowanie wiąże się z ryzykiem, że stracimy nasze pieniądze. Dlatego zastanówmy się dobrze, czy chcemy w ten sposób pomnażać nasze oszczędności. Chyba że chcemy tylko skorzystać z promocji Trading 212 i dostać za rejestrację konta jedną akcję, którą następnie możemy odsprzedać z zyskiem lub polecać Trading 212 innym i zarabiać na poleceniach.

Tagi: darmowe akcje, bonus, promocja trading 212

2 Comments

  • Billy

    Już mam tam konto i potwierdzam, że dostałem jedną darmową akcję. Była warta z tego co pamiętam 12.5 funta (mieszkam w UK). Bez problemu też kasę wypłaciłem. Teraz liczę że jeszcze coś dostanę bo poleciłem tą aplikację znajomym więc może ktoś się zarejestruje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *