czwartek, 30 majaTwój portal finansowy!
Shadow

Jak zarabiać bitcoiny za darmo?

W Polsce zwykło się mówić, że za darmo można dostać jedynie w zęby. Zdaniem wielu ludzi pieniądze nie leżą bowiem na ziemi. A gdyby się okazało, że jest jednak inaczej? Wchodząc w erę kryptowalut pojęcie zarabiania pieniędzy uległo bowiem ogromnym zmianom. Okazało się, że wraz z ich pojawienie zarabianie bez konieczności wychodzenia z domu, stało się całkowicie możliwe. Jak? Podpowiadamy poniżej!

Airdrop, czyli sprawdzony sposób na bitcoiny za darmo!

Ten anglojęzyczny termin oznacza “zrzut” i jest to rodzaj prezentu, jaki otrzymuje się od deweloperów danej kryptowaluty. Dlaczego? Przede wszystkim w celach marketingowych, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku kryptowalut, które dopiero wkraczają na rynek. Na czym to polega? W zamian za darmowe bitcoiny użytkownicy airdrop’a reklamują daną kryptowalutę w mediach społecznościowych oraz innych portalach. To jednak jeszcze nie koniec! Darmowe kryptowaluty można zarobić także poprzez dokonanie rejestracji na stronie lub giełdzie. Proces ten zajmuje jedynie kilka minut.

Jak otrzymać darmowe kryptowaluty?

Sposobów na otrzymanie darmowych bitcoinów jest znacznie więcej. Można je również bezpłatnie otrzymać poprzez skorzystanie z opcji zapisania się do newslettera. Wielu użytkowników kryptowalut zdobywa je także za darmo poprzez robienie retweetów na Twitterze czy wstawianie komentarzy pod materiałami dostępnymi na YouTube. Dlatego warto śledzić aktualne promocje oraz pojawiające się airdropy. Robiąc to nie masz nic do stracenia – możesz na tym jedynie zyskać. Popularnym sposobem na zarabianie pieniędzy jest także posiadanie innych kryptowalut – np. Bitcoin i Bitcoin Cash.

Ile można na tym zyskać?

Uwzględniając, że można uzyskać je bez żadnych opłat – do zyskania jest bardzo wiele. Jedyna rzecz, jaką możesz stracić, to odrobina czasu, którą poświęcisz na promowanie kryptowalut w serwisach społecznościowych lub podczas rejestracji. Średnio można na tym jednak zarobić od 50 do 300 zł – i to bez żadnych ukrytych haczyków. Zarobić na kryptowalucie możesz również poprzez ich wymianę na złotówki. Godnym do polecenia miejscem jest m.in. polska giełda kryptowalut BitBay.

1 Comment

  • Joe wilmer

    Bitcoin jest walutą przyszłości, a jego wartość będzie stale rosnąć, dzięki naszej pomocy zdobędziesz informacje o kryptowalutach z pierwszej ręki, a także poprowadzimy Cię do inwestowania w kryptowaluty, abyś mógł zarobić ogromne zyski, E-mail: Probitrader(at)gmail.com, Whatsapp: + 447380382293 teraz dla mnie szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *