poniedziałek, 17 czerwcaTwój portal finansowy!
Shadow

Jak zacząć inwestować, czyli wszystko co trzeba wiedzieć o inwestycji

Inwestycje stają się coraz bardziej popularne, dlatego też coraz więcej osób się na nie decyduje. Dostępność wiedzy oraz internet pozwala praktycznie każdemu pomnożyć swoje oszczędności.  Oczywiście przed podjęciem decyzji o inwestycji trzeba najpierw dokładnie dowiedzieć się na czym to polega oraz wybrać swój sposób. Jedni inwestują na giełdzie, ponosząc ryzyko, niektórzy swój kapitał lokują na lokatach bankowych z maksymalnie 3% zyskiem a jeszcze inni decydują się na inwestycje w pożyczki społecznościowe. Jak więc zacząć inwestować?

Europpa – Inwestycje w pożyczki społecznościowe

Dają dużo większe dochody niż np. lokaty bankowe. Dzięki social lending możemy zarobić na prawdę sporo pieniędzy i zrealizować swoje plany. Portal Europpa zawiera mnóstwo informacji, o których warto wiedzieć przed rozpoczęciem inwestycji.

Po rejestracji na https://europpa.eu/ zaczynamy swoją przygodę z inwestowaniem, określając kwotę i oprocentowanie. Na  inwestycjach w pożyczki społecznościowe otrzymamy solidne zabezpieczenie w postaci nieruchomości pożyczkobiorcy, a zyski mogą wynosić nawet do 21% w skali roku.

Europpa – nowa jakość Inwestycji

Inwestowanie w pożyczki społecznościowe na portalu Europpa polega na wspólnym pożyczaniu przez inwestorów określonej kwoty Firmie ( na ustalonych wcześniej warunkach). Ta inwestycja nieco różni się od pozostałych. Tutaj na prawdę można sporo zarobić, nie wkładając w to dużej pracy ani wysiłku. Inwestycja pieniędzy w pożyczki społecznościowe daje wiele korzyści. Osoba, która się tego podejmuje nie musi wykazywać się ogromną wiedzą ani zaangażowaniem. Powinna tylko wybrać odpowiednie oprocentowanie od swoich zainwestowanych pieniędzy.

Jak wiadomo, im więcej zainwestujemy tym więcej zarobimy. Portal Europpa premiuje osoby, które wpłacają powyżej 10 tyś zł – przy takiej kwocie możemy liczyć na dodatkowe 2% zysku, a przy inwestycji 20 tyś zł, nawet 3%. Oczywiście nie możemy od razu spodziewać się zbyt wiele, na zyski musimy chwilę poczekać. Jest to jeden z łatwiejszych sposobów na zdobycie dużych środków. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób swoją inwestycję zaczyna od pożyczek społecznościowych, ponieważ przy odpowiedniej dywersyfikacji środków nie da się stracić, tak jak w przypadku innych form inwestycji. To nic nie kosztuje a może być dla nas bardzo korzystne, jednakże trzeba mieć na początku trochę gotówki.

1 Comment

  • gimas

    Podstawową kwestią jest wiedza. Nie masz jej, to nie wykręcisz żadnych wyników. XTB wam coś mówi? Tam jest demo, jest analityka, da się całkiem nieźle zarobić, tylko po to jest system, żeby najpierw sprawdzić, czy się do tego nadajecie, czy macie wystarczającą wiedzę. To nie jest tak, że raz się poszczęści i dalej będą wyniki. Tutaj każdy krok musi być podejmowany odpowiedzialnie. To podstawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *