wtorek, 16 kwietniaTwój portal finansowy!
Shadow

Nest Kieszonkowe – nowa promocja Nest Bank

Jeden z „najmłodszych” banków w naszym kraju, czyli Nest Bank, na różny sposób stara się przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów. Oprócz ciekawej oferty, robi to min za pośrednictwem różnego rodzaju promocji. Ostatnia jest związana z programem Rodzina 500 plus, a możemy dzięki niej dostać nawet 200 zł. Co ważne, oferta skierowana jest zarówno do osób, które jeszcze nie korzystają z usług tego banku, jak i do klientów, którzy w Nest Bank mają już rachunki.

Jako bank rodzinny, Nest Bank bardzo często promuje wszelkiego rodzaju inicjatywy, które mają rodziny wspierać. Jednym z nich, jest program Rodzina 500 plus, z którego pieniądze wypłacane są z budżetu państwa. Jeżeli więc zdecydujemy się by środki z tego programu, wpływały na nasze konto w Nest Bank, dostaniemy w ciągu roku nawet 200 zł.

Co musimy zrobić, aby skorzystać z promocji Nest Kieszonkowe? Przede wszystkim musimy posiadać konto osobiste ROR w Nest Bank. Jeżeli konta jeszcze nie posiadamy, możemy je otworzyć klikając TUTAJ. Kolejnym warunkiem niezbędnym do uzyskania gotówki, jest złożenie wniosku o przystąpienie do promocji, wraz z akceptacją regulaminu. Wniosek ten możemy złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej. Aby z promocji skorzystać musimy też posiadać rachunek Nest Rodzinne Oszczędności lub Nest Samodzielny. Na nasz rachunek ROR muszą wpływać pieniądze z tytułu wynagrodzenia lub z działalności gospodarczej, a także pieniądze z programu Rodzina 500 plus. Oczywiście niezbędne jest też wyrażenie zgody na działalność marketingową banku i na przetwarzanie naszych danych osobowych.

Jakie powinny być wpływy na nasz rachunek, aby spełnić warunki promocji? Mamy kilka możliwości. Mogą to być wpływy z tytułu:

– umowy o pracę, dokonywane bezpośrednio przez pracodawcę,

– renty lub emerytury dokonywane bezpośrednio przez organ wypłacający świadczenie,

– stypendium, wpłacane bezpośrednio przez uczelnie lub inny organ który takie świadczenie wypłaca,

– świadczenia z tytułu rządowego programu Rodzina 500 plus, dokonywanego bezpośrednio przez organ wypłacający świadczenie.

Wymagane wpływy, nie mogą być niższe niż 2 500 zł miesięcznie.

Nieco inaczej wygląda sprawa, jeśli chodzi o wpływy osób, które uzyskują dochód z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. W takim przypadku, wpływy na rachunek firmowy w Nest Bank nie mogą być niższe niż 6 000 zł miesięcznie. Należy także w terminie płacić zaliczki na podatek dochodowy lub też składki do ZUS.

Pieniądze w ramach oferty Nest Kieszonkowe są wypłacane co kwartał po 50 zł, pod warunkiem, że zostaną spełnione wszystkie warunki promocji. Pierwsza premia, będzie wypłacona za okres kwartalny, który będzie liczony od miesiąca, w którym będzie wypłacone pierwsze świadczenie z programu 500 +.

Przypomnijmy, że konto w Nest Bank, jest zupełnie darmowe i to bez spełniania żadnych warunków. Dodatkowo, bank ten ma też wiele innych produktów, które są niezmiernie konkurencyjne w porównaniu do innych banków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *