poniedziałek, Styczeń 21Twój portal finansowy!

Ubezpieczenia komunikacyjne – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Ubezpieczenia komunikacyjne – bezpieczeństwo przede wszystkim!
Ubezpieczenia
Jak się zwykło się mówić, strzeżonego Pan Bóg strzeże. Warto zatem podejść do tematu ubezpieczeń z należytą powagę i wybrać najodpowiedniejszą opcję dla siebie. Nigdy nie wiemy, co przyniesie bliższa lub dalsza przyszłość.

Liczba oferowanych ubezpieczeń jest tak duża, że czasami trudno wyselekcjonować tę jedyną z pełnym przekonaniem, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości powinniśmy zaufać sprawdzonym podmiotom. Jeśli chodzi o obszar ubezpieczeń komunikacyjnych, to prym wiodą tutaj oferty proponowane przez dealerów konkretnych marek, które współpracują z instytucjami bankowymi.

Tak jest w przypadku Dacii, która opracowała atrakcyjną propozycję ubezpieczeń dla kierowców wraz z bankiem RCI – https://www.daciafinansowanie.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia-komunikacyjne. W skład bogatej oferty Dacia Finansowanie wchodzi:

 • GAP fakturowy (RTI) oraz GAP finansowy (SF);
 • Pakiet dla leasingobiorców obejmujący:
  • o samochód zastępczy na okres 30 dni,
  • o ubezpieczenie opon,
  • o ekskluzywną usługę Concierge Moto.
 • Ubezpieczenia pakietowe:
  • o AC – czyli popularne autocasco. Dodatkowe ubezpieczenie pojazdu mechanicznego od wypadków losowych. Ma na celu ochronę pojazdu oraz jego wyposażenia na wypadek utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży.
  • o OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej;
  • o ZK – czyli „Zielona Karta” funkcjonująca jako międzynarodowy certyfikat ubezpieczeniowy;
  • o NNW – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które obejmuje ochroną życie oraz zdrowie ubezpieczonego;
  • o Assistance w ramach PZU Auto Pomoc.

Co pokazuje powyższy przykład, na rynku znajdują się kompleksowe oferty ubezpieczeń. Trzeba tylko poświęcić trochę czasu na poszukiwania. Czasami, tak jak w przypadku RCI Dacia, najciekawsze propozycje znajdują się na wyciągnięcie ręki. Warto zadbać o swoje zdrowie i życie. To inwestycja nie tylko dla nas samych, ale również dla najbliższych!

Hej! Te artykuły również mogą Cię zainteresować:

Czeka cię zakup ubezpieczenia komunikacyjnego? Pom... Większość kierowców zakup ubezpieczenia komunikacyjnego ogranicza wyłącznie do obowiązkowego OC. Mniej niż połowa właścicieli pojazdów decyduje się na...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Przelewy na telefon – jak je wykonać

Zdarzyło ci się, że chciałeś szybko przesłać pieniądze, ale musiałeś czekać kilkanaście lub więcej godzin, by dotarły one do adresata?...

Zamknij