niedziela, Wrzesień 22Twój portal finansowy!

Jak zarabiać z Monese i cieszyć się z darmowej karty wielowalutowej

Jak zarabiać z Monese i cieszyć się z darmowej karty wielowalutowej
Finanse osobiste, Konta bankowe, Promocje i okazje

Wiele osób chciałoby mieć w swoim portfelu kartę, która pozwala na dokonywanie transakcji w EURO lub innych walutach. Niestety, chociaż banki mają takie karty w swoich ofertach, to jednak zazwyczaj ich posiadanie wiąże się z jakimiś opłatami, które zmniejszają korzyści z nimi związane. Ale jeśli dobrze rozejrzymy się po rynku, to możemy znaleźć karty wielowalutowe, za które nie musimy nic płacić. Jedną z takich kart oferuje nam firma Monese. Co więcej, oprócz tego że jest ona darmowa, ma wiele innych korzyści, a jej posiadacze mogą dodatkowo zarabiać na promocji zorganizowanej przez platformę.

Czym jest konto i karta Monese

O Monese pierwszy raz usłyszeliśmy w roku 2014. Firma została założona w Wielkiej Brytanii i od tego czasu szybko zdobywa sobie coraz to większą popularność. Pobierając aplikację Monese, dostajemy do dyspozycji konto bankowe, do wyboru albo w EURO albo w funtach. Możemy też posiadać dwa konta równocześnie. Możemy z nich wysyłać pieniądze na inne konta, lub otrzymywać przelewy od innych osób lub firm gdyż do kont przypisane są numery IBAN.

PROMOCJA: Wpisz przy rejestracji kod polecający MARCI146 i otrzymaj całkowicie darmowe €15 lub £15.

karta monese

Do konta dostajemy za darmo kartę debetową, którą możemy płacić (zbliżeniowo lub tradycyjnie) w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Przypomnijmy, firma Monese nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku czy za wydanie karty. Jest to więc normalne konto, jakie możemy sobie założyć w każdym banku. Co ważne, wszystkie podstawowe czynności bankowe są bezpłatne, nawet w podstawowej wersji naszego rachunku.

Jak założyć konto w Monese

Jeśli wydaje się komuś, że założenie konta w Monese jest sprawą skomplikowaną, to od razu powiemy że jest on w błędzie. Na samym początku musimy ściągnąć na naszego smartfona aplikację Monese. Gdy mamy już ją zainstalowaną, musimy zrobić zdjęcie jakiegoś dokumentu (dowód osobisty, paszport), który potwierdzi naszą tożsamość. Ponadto musimy zrobić sobie zdjęcie (selfie) aby system mógł potwierdzić naszą wiarygodność. I to tyle. Po kilku minutach mamy już konto aktywne i możemy zacząć się nim posługiwać. Nie ma tu konieczności przesyłania żadnych dokumentów potwierdzających nasze adres, miejsce pracy itp. Co ważne, zarówno aplikacja jak i strona internetowa firmy jest dostępna w języku polskim, co bardzo ułatwia całą procedurę.

Jak zarabiać z Monese

Firma Monese i jej aplikacja nie tylko daje nam możliwość założenia konta, ale także możemy dzięki niej zarabiać. Pierwsze pieniądze dostajemy już na samym początku, za samo założenie konta (pod warunkiem podania kodu polecającego / promocyjnego – kod, którego można użyć to MARCI146). Jest to 15 EURO lub 15 funtów. Kolejne pieniądze możemy dostać polecając aplikację innym osobom. Za każdego nowego posiadacza rachunku w Monese dostaniemy ponownie 15 EURO lub 15 funtów. Oczywiście osoba polecona także dostanie takie pieniądze. Jak więc się łatwo domyśleć, nasze zarobki mogą być wręcz nieograniczone, gdyż możemy polecić Monese praktycznie każdemu.

Zarejestruj się całkowicie bezpłatnie z kodem polecającym MARCI146 i otrzymaj €15 lub £15 – bez żadnych haczyków!

Kto powinien założyć sobie konto w Monese

Konto w Monese powinni zakładać sobie osoby, które kupują w zagranicznych sklepach internetowych, często wyjeżdżają za granicę i nie chcą mieć problemów z przewalutowaniem, osoby wykonujące zlecenia dla zagranicznych pracodawców, czy też biznesmeni, mający zagranicznych kontrahentów. Dzięki tej karcie, nie będą takie osoby miały problemów z wykonywaniem przelewów czy ich przyjmowaniem. Oczywiście kartę Monese można sobie założyć także po to, by otrzymać wspomniane wcześniej 15 EURO z kodem promocyjnym MARCI146. Zawsze to dodatkowy pieniądz w naszym portfelu.

Czy warto założyć konto w Monese

Zastanówmy się na koniec, czy warto założyć sobie konto w Monese. I odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta – na pewno tak. Po pierwsze aby dostać 15 EURO i mieć możliwość zarabiania kolejnych pieniędzy. Po drugie, aby mieć kartę debetową, którą możemy posługiwać się w całej Unii Europejskiej. Ilość osób posiadających konto w Monese szybko rośnie, a opinie o tej aplikacją są bardzo dobre. Ponadto ma ona się jeszcze bardziej rozwijać, oferując inne usługi jak ubezpieczenia czy pożyczki. Dlatego załóż sobie konto w Monese już dzisiaj.

Darmowe €15 lub £15 – bez żadnych haczyków i kosztów!

Z kodem polecającym: MARCI146

Opinie o Monese

Monese do tej pory zebrało w serwisie TrustPilot ponad 10 000 opinii i recenzji użytkowników.

Recenzje, opinie i oceny o Monese w serwisie TrustPilot
Recenzje, opinie i oceny o Monese w serwisie TrustPilot

Garść statystyk:

  • 80% opinii opatrzonych jest etykietą „Doskonała”
  • 11% opinii opatrzonych jest etykietą „Dobra”
  • 3% opinii opatrzonych jest etykietą „Średnia”
  • 1% opinii opatrzonych jest etykietą „Słaba”
  • 3% opinii opatrzonych jest etykietą „Bardzo słaba”

 

Jak widać, opinie użytkowników na temat usług Monese są statystycznie bardzo dobre, jednak najlepszym sposobem aby się przekonać czy warto będzie całkowicie darmowa rejestracja.

One Comment

  • Jarowy

    Ciekawa propozycja. Nawet gdyby karta nie była używana, to 15Euro na drodze nie leży. A dla osób które rzeczywiście dużo jeżdżą po Europie, może to byc sposób na spore oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zarabiać na kryptowalutach

Każda osoba która ma jakieś środki finansowe i chce je samodzielnie zainwestować, ma dzisiaj wielkie pole do popisu. Jest bardzo...

Zamknij