piątek, Kwiecień 19Twój portal finansowy!

Szybkie mobilne transakcje inwestycyjne

Szybkie mobilne transakcje inwestycyjne
Inwestycje

Obecnie czas to pieniądz, każdemu z nas zależy na czasie. Żyjemy w dobie internetu i boom’u technologicznego. Na całym świecie nie ma osoby, która nie chciała by pomnażać swoich oszczędności. Aplikacja mobilna Vestle ułatwia nam ten proces, poprzez szybkie i wygodne inwestowanie. Platforma oferuje dostęp do instrumentów oferowanych przez brokera, jak również do szeregu dodatkowych narzędzi, pozwalających na dokładniejszą analizę.

Najstarsi inwestorzy pamiętają czasy kiedy inwestować można było tylko na giełdzie, a pomnażanie swoich środków przez globalną sieć były nie do pomyślenia. Skoro z Internetu korzystamy coraz częściej przy pomocy telefonu, a nie komputera, warto rzucić okiem na możliwości mobilne, które mogą ułatwić inwestowanie. Jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych jest ta od firmy Vestle. Apka umożliwia nam zarejestrowanie się u brokera i pozwala nam rozpocząć przygodę z pomnażaniem pieniędzy. Na podstawowe pytanie dlaczego coraz częściej stawiamy na aplikacje mobilne pozwalające nam obsługiwać nasze pieniądze odpowiedź jest prosta. Mianowice jeszcze jakieś 10 lat temu było nie do pomyślenia, że komputer zostanie wyparty przez tablet a tym bardziej przez telefon komórkowy. W dzisiejszych czasach telefony zastępują nam komputery, posiadając przy tym wszystkie jego możliwości. Dostęp do Internetu mamy wszędzie, pakiety internetowe, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Dzięki aplikacjom dostępnych na większość systemów komórkowych mamy możliwość bankowania oraz inwestowania. Czasy, w których by zrobić przelew czy zainwestować pieniądze, stojąc czasami w kilkugodzinnych kolejkach już minęły. Jak już wcześniej wspominaliśmy czas to pieniądz, a my żyjemy w pośpiechu. Aplikacje takie jak Vestle pozwalają nam na dostęp 24/7 do naszych portfeli, na bieżąco widzimy co się dzieje w świecie inwestycyjnym. Podróżując np. pociągiem możemy sprawdzić stan naszego konta, zainwestować wolne środki w fundusze, akcje, obligacje czy najsłynniejsze kryptowaluty. Możliwość inwestowania poprzez tablet czy telefon komórkowy to także transparentność, widzimy na bieżąco wszelkie zmiany, mamy udostępniane kalkulatory, tabele kursów itp. Dzięki aplikacjom mobilnym, możemy bez ruszania z fotela sprawdzić notowania, przelać swoje środki na konto bankowe czy też wycofać swoje oszczędności w przypadku ryzyka.

Skoro już mowa o ryzyku, tak naprawdę instalując jakąkolwiek aplikację musimy być pewni, że jest to ten program na którym nam zależy, a nie jakaś podrabiana wersja. Banki i brokerzy inwestycyjny w tym Vestle co chwilę ostrzegają, że nie należy instalować aplikacji co do której nie jesteśmy pewni. Wystarczy wejść na stronę oficjalną danej firmy i poszukać aplikacji, wówczas zostaniemy przekierowani do odpowiedniego zasobu. Wówczas mamy pewność, że program pochodzi bezpośrednio od producenta i nie stanowi on dla nas zagrożenia w postaci utraty środków.

Brokerzy finansowi tacy ja Vestle muszą iść z duchem czasu by nadal móc się rozwijać i nie stracić klientów. Rozwój technologii sprawił, że jesteśmy społeczeństwem „wygodnickim” , chcemy mieć dostęp do rzeczy na których nam zależy tu i teraz w tej chwili. Młodzi ludzie nie są przyzwyczajeni do stania w kolejkach. Badania wskazują, że coraz częściej inwestujemy przy porannej kawie siedząc sobie wygodnie w fotelu. Jak już wcześniej wspominaliśmy, cenimy sobie czas i nie przepadamy za tym, kiedy jakaś firma nie ceni sobie naszego czasu i go nie szanuje. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym jesteśmy potencjalnie narażeni na większe ryzyko ale to tylko statystyka. Wiadome jest, że jeżeli chodzi o pieniądze jesteśmy z natury ostrożni i nie ma chyba nikogo na świecie, kto by zainstalował aplikację i podał swoje dane do logowania nie mając 100% pewności, że nie straci swoich pieniędzy.

Materiały zawarte w niniejszym dokumencie, nie zostały stworzone przez Vestle ale przez niezależną stronę trzecią i nie powinny w żaden sposób być rozumiane, bezpośrednio lub pośrednio, jako porady inwestycyjne, rekomendacje lub sugestie o strategii inwestycyjnej w odniesieniu do instrumentów finansowych, w jakikolwiek sposób. Każde wskazanie dotychczasowych wyników lub symulację wyników z przeszłości w tym dokumencie nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Kontrakty CFD, są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków, poprzez dźwignę finansową. 88% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z Vestle. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Pełne zrzeczenie się: https://www.vestle.pl/legal/analysis-disclaimer-third-party.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fundusze inwestycyjne – czy są bezpieczne?

Wiele osób ma oszczędności, które chcieliby pomnożyć. Jednakże nie każdy ma odpowiednią wiedzę i umiejętności, by zainwestować je w sposób...

Zamknij